O mnie, kontakt

Parę słów o mnie.

Zawodowo:
Pracuję w domu, przez większość czasu eksplorując sieć.
Wyszukuję różne treści i dane, kategoryzuję je, analizuję, opracowuję i produkuję raporty, stanowiące wyciąg z przetworzonej masy informacji. Tak konkretniej to współtworzę firmę zajmującą się badaniami marketingowymi. Są to m.in. badania internetowe (CAWI), telefoniczne (CATI), badania metodą wywiadów osobistych (PAPI), Mystery Shopping (tzw. Tajemniczy Klient) oraz Desk Research. Do realizacji badań internetowych wykorzystujemy własny panel respondentów.

Prywatnie:
Prywatnie często robię to samo, tylko tematykę sobie sama wybieram. No i wtedy rzadko takie badanie kończy się raportem, raczej krótkim podsumowaniem. Czasem nie kończy się wcale, tylko zostaje w mojej głowie.

Uwielbiam sieci społecznościowe. Kiedyś Usenet, potem różne fora, GoldenLine itp. Czytam, obserwuję ich rozwój i momenty największej popularności oraz powolne gaśnięcie.  
Od jakiegoś czasu jestem bardzo aktywna na GooglePlus - piszę tam więcej niż na blogu, więc zachęcam do dodania mnie do swoich okręgów.   

Do profilu głównego na Google+ trafiają najważniejsze wpisy. Teksty z tematyki społecznej, gospodarczej i mediów, szczególnie internetowych. Często wyniki badań (moich lub cudzych). Polityki nie tykam. 

Bardziej prywatne i mniej istotne wpisy, w tym linki do ciekawych tekstów znalezionych w sieci lądują na stronie Google+ Nieistotne
Prowadzę też stronę Najlepsze Na Google+ na którą dodaję wpisy innych plusowiczów, które są godne uwagi, z powodu tematyki lub komentarzy pod nimi. Stronę polecam osobom, które korzystają z Google+, ale nie mają czasu śledzić całego swojego strumienia i chcą przejrzeć wpisy, które wzbudziły największą aktywność innych użytkowników. 
Na stronie Memy, gify, koty gromadzę śmieszne obrazki, zdjęcia lub gify. Czysty relaks, rzeczy niewymagające myślenia. Podobną stronę prowadzę na Soup.io
Ulubioną muzyką ( głównie jazzem - Keith Jarrett, Nina Simone itp.) dzielę się na stronie Dźwięki.
Wpisy okraszam zdjęciami, które najłatwiej wyszukiwać i kolekcjonować na Pintereście. Amatorów ładnych obrazków tam więc zapraszam. 
Jestem również założycielem grup (społeczności) na Google Plus, takich jak: Social Media PolskaTenis Polska oraz Badania Rynku Polska
Posiadam także profil na Facebooku i Twitterze i można mnie dodać do obserwowanych lub znajomych, ale uprzedzam, że wpisy lądują tam automatycznie te same które są na Google Plus (z profilu głównego), sama natomiast zaglądam tam bardzo rzadko. 

Kontakt:
Jeśli chciałbyś porozmawiać, najlepiej jak wykorzystasz do tego celu Google Plus. Możesz skomentować mój wpis, napisać prywatną wiadomość, lub zaczepić na hangoucie.